Producenci
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (dostawa własna sklepu kibica - obszar Sosnowca) już od 49,00 zł.
O Sklepie

 

Witamy w oficjalnym sklepie drużyny siatkarek Płomienia Sosnowiec!

 

Historia żeńskiej sekcji siatkówki w Sosnowcu zaczyna się już w 1929 roku, kiedy powstał wielosekcyjny klub sportowy.

W roku 1963 klub pod patronatem Kopalni Milowice zdecydował się skupić na rozwoju jednej dyscypliny – siatkówki. W szeregach Płomieniach występował między innymi Ryszard Bosek, Zbigniew Zarzycki czy Wiesław Gawłowski. W 1992 roku, wraz z upadkiem Kopalni Milowice, klub został rozwiązany, a jego spadkobiercą został nowy podmiot – GKS Kazimierz Płomień Sosnowiec.

Los miał się okazać jednak trudny dla klubu. W 2016 roku męska sekcja siatkówki rywalizowała w rozgrywkach II ligi.

Niezwykle miło nam poinformować, że ten trudny okres przetrwała sekcja żeńska Płomienia. Od sezonu 2020/2021 pod nazwą ASOTRA Płomień Sosnowiec żeńska sekcja klubu będzie występować w rozgrywkach I Ligi. Zapraszamy bardzo serdecznie na trybuny legendarnej Hali Sportowej w Milowicach!

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu druku, reklamy oraz poligrafii - jesteśmy jednym ze sponsorów wspierającym siatkarki Płomienia Sosnowiec, w powrocie na szczyt. Wspieramy drużynę w zakresie produkcji banerów, plakatów oraz wszelkich elementów drukarskich, które pomagają w prowadzeniu drużyny. Jednym ze wspólnych pomysłów w ramach wsparcia budżetu klubu rozpoczęliśmy współpracę w ramach stworzenia sklepu kibica drużyny siatkarek Płomienia Sosnowiec. Wierzymy że dzięki kibicom - Płomień nigdy nie zgaśnie!

Każdy zakup w sklepie kibica wspiera budżet drużyny Płomienia Sosnowiec - a tym samym, każdy kibic może przyczynić się do powrotu żeńskiej siatkówki w Sosnowcu na szczyt! Naszym wspólnym celem jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej a w przyszłości ... zdobycie szóstego mistrzostwa Polski!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl